اختصاصی

تهیه بلیت برنامه‌های کانون فیلم

خوب، بد، زشت

خوب، بد، زشت

اکران نسخه اصلاح رنگ شده شاهکار سرجو لئونه

پنج‌شنبه 3 خرداد ساعت 17

تهیه بلیت

نابودی

نابودی

تازه‌ترین اثر کارگردان اکس ماشینا با بازی ناتالی پورتمن

جمعه ۴ خرداد ساعت 17

تهیه بلیت

طلوع مردگان

طلوع مردگان

از سه گانه مرگ جرج رومرو

سه‌شنبه 8 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

شب مردگان زنده

شب مردگان زنده

از مهم‌ترین فیلم‌های وحشت تاریخ سینما از استاد ژانر جرج رومرو

یکشنبه 6 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

ویپلش

ویپلش

یکی از مهم‌ترین فیلم‌های جاز

دوشنبه 7 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

جزئیات آرای نویسندگان و منتقدان آکادمی هنر در مورد بهترین‌های جهان سال 2017

بهترین فیلمهای 2017

در یک نظرسنجی از منتقدان و نویسندگان آکادمی هنر بهترین‌های سنیما در سال 2017 را معرفی کردیم که (می‌توانید دراینجا مشاهده کنید) سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری در اغلب بخش‌ها بهترین شد. در زیر می‌توانید آرای هر یک از نویسندگان آکادمی هنر را به طور جزئی مشاهده کنید.


مرتضی اسماعیل دوست

 

بهترین فیلم:
1. سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards outside Ebbing Missouri
2. رشته خیال Phantom Thread
3. وقت خوب Good Time
4. داستان روح A Ghost Story
5. برو بیرون Get Out
6. در جسم و روح On Body and Soul
7. مربع The Square
8. قطار بازها Trainspotting 2
9. زن شگفت انگیز Wonder Women
10. ویند ریور Wind River

بهترین کارگردانی:
1. مارتین مک دونا( 3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2. پاول توماس اندرسون( رشه خیال)
3. بن سافدی، جاش سفدی( اوقات خوش)
4. جوردن پله(برو بیرون)
5. روبن اوسلاند(مربع)
6. دیوید لوری( داستان روح)
7. دنی بویل(قطاربازها)
8. فاتح آکین( در ابهام)
9. تیلور شریدان( رودخانه ویند)
10. کریستوفر نولان( دانکرک)


بهترین بازیگر زن:
1.فرانسیس مک دورماند برای فیلم(3بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2.سیرشا رونان برای فیلم )کفشدوزک)
3.سالی هاوکینز برای فیلم( شکل آب)
4.مارگو رابی برای فیلم(من، تانیا)
5.مریل استریپ برای فیلم(پست)

بهترین بازیگر مرد:
1. گری اولدمن برای فیلم (تاریکترین ساعت)
2. دانیل دی لوئیس برای فیلم (رشته خیال)
3.داستین هافمن برای فیلم (داستان‌های میرتوز)
4. دنیل کالویا برای فیلم (برو بیرون)
5. دنزل واشینگتن برای فیلم(رومن. جی. اسرائیل)

بهترین فیلمنامه:
1.مارتین مک ‌دونا برای فیلم(3بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2.جوردن پیل برای فیلم(برو بیرون)
3.آرون سورکین برای فیلم(بازی مالی)
4.دی ریس و ویرجیل ویلیامز برای فیلم(لجن‌زار)
5.ریچارد لینکلیتر برای فیلم( آخرین پرچم برافراشته)

بهترین موسیقی:
1.الکساندر دسپلا(شکل آب)
2.جان ویلیامز(پست)
3.هانس زیمر و بنجامین والفیش (بلیدرانر2049)
4.کارتر برول (3بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
5.داریو ماریانلی و وایکینگور اولافسون(تاریک‌ترین ساعت)

بهترین فیلمبرداری:
1.راجر دیکینز(بلید رانر2049)
2.هویته ون هویتما(دانکرک)
3. پل توماس اندرسون(رشته خیال)
4.سیومبو موکدیپروم( مرا با اسم خودت صدا بزن)
5.دن لاوسن(شکل آب)

 


 

پژمان الماسی‌نیا


بهترین فیلم:
1. سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
2. من، تانیا - I, Tonya
3.بلید رانر ۲۰۴۹ - Blade Runner 2049
4. دانکرک - Dunkirk
5. قصر شیشه‌ای - The Glass Castle
6.پروژه‌ی فلوریدا - The Florida Project
7. کوکو - Coco
8. نان‌آور - The Breadwinner
9. وینسنت دوست‌داشتنی - Loving Vincent
10.شکل آب - The Shape of Water

بهترین کارگردانی:
1.دنی ویله‌نو( بلید رانر2049)
2. کریگ گیلسپی(من، تانیا)
3. کریستوفر نولان( دانکرک)
4.شان بیکر( پروژه فلوریدا)
5. مارتین مک‌دونا(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)

بهترین بازیگر مرد:
1. سم راکول( 3بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2.وودی هارلسون( قصر شیشه‌ای)
3. رایان گاسلینگ( بلید رانر2049)
4.سباستین استن( من، تانیا)
5. پل والتر هاوزر(من، تانیا)
6. ویلم دفو( پروژه فلوریدا)
7. مایکل شنون( شکل آب)
8. پیتر دینکلیج(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)

 بهترین بازیگر زن:
1. فرانسیس مک‌دورماند(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2. مارگو رابی( من، تانیا)
3. آلیسون جانی(من، تانیا)
4. سالی هاوکینز( شکل آب)
5. بریا وینایت( پروژه فلوریدا)
6. سیرشا رونان( کفشدوزک)
7.دافنه کین( لوگان)
8. نائومی واتس( قصرشیشه‌ای)

 بهترین فیلم‌نامه:
1. مارتین مک‌دونا(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2. استیون راجرز(من، تانیا)
3.دستین دنیل کرتون، اندرو لنهام، مارتی نوکسون( قصر شیشه‌ای)
4. همپتن فنچر، مایکل گرین( بلید رانر)
5.آنیتا دورون، دبورا الیس(نان آور)

 بهترین فیلم‌برداری:
1. راجر دیکنز( بلید رانر2049)
2. دن لاوسن( شکل آب)
3. بن دیویس(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
4. نیکولاس کاراکاتسانیس( من، تانیا)
5.هویته ون‌هویتما( دانکرک)

 بهترین موسیقی:
1. الکساندر دسپلا( شکل آب)
2. کارتر برول(3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
3. هانس زیمر، بنجامین والفیش( بلید رانر 2049)
4. مایکل جاکین( کوکو)
5. مایکل و جف دانا( نان آور)

 بهترین سریال:
1. بهتره به سال زنگ بزنی (فصل سوم) - Better Call Saul S03
2. خانه‌ی پوشالی (فصل پنجم) - House of Cards S05
3.بازی تاج‌وتخت (فصل هفتم) - Game of Thrones S07
4. فارگو (فصل سوم) - Fargo S03

 بهترین بازیگر مرد سریال:
1. باب اُدنکیرک( بهتره به سال زنگ بزنی)
2. کوین اسپیسی( خانه پوشالی)
3. اوان مک‌گرگور(فارگو)

 بهترین بازیگر زن سریال:
1. رابین رایت( خانه پوشالی)
2. مری الیزابت وینستد( فارگو)
3. ریا سیهورن0بهتره به سال زنگ بزنی)

 



مجید رحیمی جعفری

بهترین فیلم:
1- مربع Square
2- مادر Mother
3- بلید رانر 2049 Blade Runner
4- عاشق یک روزه Lover for A Day
5- کشتن گوزن مقدس The Killing of Sacred Deer
6- در جسم و روح On Body and Soul
7- رشته خیال Phantom Thread
8- سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
9- عمودی ایستادن Staying Vertical
10- داستان روح A Ghost Story
بهترین کارگردانی:
1- دنی ویله‌نو (بلید رانر 2049)
2- کریستوفر نولان (دانکرک)
3- روبن اوسلاند (مربع)
4- دارن آرنوفسکی (مادر)
5- پل توماس اندرسون (رشته خیال) | لین رمزی (تو هرگز واقعا این‌جا نبودی)
بهترین بازیگر زن:
1- جنیفر لاورنس (مادر)
2- الیسون جانی (من، تانیا)
3- نیکول کیدمن (اغفال)
4- میشل فیفر (مادر)
5- فرانسیس مک دورماند (سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)

بهترین بازیگر مرد:
1- سام راکول (سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
2- گری اولدمن (تاریک ترین ساعت) | دنیل د لوییس (رشته خیال) | خواکین فونیکس (تو هرگز واقعا اینجا نبودی)
4-وودی هارلسن (مجموعه فیلم‌ها)
5-رابرت پتینسون (وقت خوب) | ژان لویی ترینتیان (پایان خوش)
بهترین فیلمنامه:
1- مربع
2- بازی مالی
3- کشتن گوزن مقدس
4- سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری
5- داستان‌های میرووتیز | کوکو
بهترین فیلمبرداری:
1- بلید رانر 2049
2- دانکرک
3- مادر
4- شکل آب
5- رشته خیال | تو هرگز واقعا اینجا نبودی

بهترین موسیقی:
1- بلید رانر 2049 | دانکرک
2- رشته خیال
3- تو هرگز واقعا اینجا نبودی
4- شکل آّب
5- کوکو

بهترین سریال سال 2017
1- بازی تاج و تخت
2- دیوس
3- نارکوس | پانیشر

بهترین بازیگر مرد سریال:
1- مارک مارون (درخشش)
2- یوان مک گرگور (فارگو)3- دیوید هاربر (چیزهای عجیب)

بهترین بازیگر زن سریال:
1- راشل بروزناهان (خانم مایلز شگفت انگیز)
2- مگی جینلهال (دیوس)
3- نیکول کیدمن (دروغ‌های بزرگ کوچک)


 

فربد رهنما


بهترین فیلم:
1. پایان خوش Happy End
2. مربع Square
3. سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری
4. بیبی: راننده Baby Driver
5. در جسم و روح On Body and Soul
6. لیدی برد Lady Bird
7. مرا با نام خودت صدا بزن Call Me by Your Name

بهترین کارگردان:
1. میشاییل هانکه (هپی اند)
2. مارتین مک‌دانا (سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
3. روبن اوسلاند (اسکوئر)
4. ادگار رایت (بیبی راننده)
5. ایدیکیو انیدی (دربارۀ جسم و روح)

بهترین فیلم‌نامه:
1. میشاییل آنکه (هپی اند)
2. مارتین مک‌دانا (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
3. روبن اوسلاند (مربع)
4. ادگار رایت (بیبی: راننده)

بهترین بازیگر مرد:
1. ژان‌ـ‌لویی ترینتینان (پایان خوش)
2. وودی هرلسن (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
3. سم راکول (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
4. کلایس بنگ (مربع)
5. تیموتی شالامه (مرا با نام خودت صدا بزن)

بهترین بازیگر زن:
1. فرنسیس مک‌دورماند (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
2. ایزابل اوپر (پایان خوش)
3. لورا ورلیندن (پایان خوش)
4. سلی هاوکینز (شکل آب)
5. شیرشا رونان (لیدی برد)

بهترین فیلم‌برداری:
1. راجر دیکنز (بلید رانر 2049)
2. هویت ون هویتما (دانکرک)
3. بیل پوپ (بیبی: راننده)
4. بن دیویس (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
5. کریستین برگر (هپی اند)

بهترین موسیقی:
1. کارتر برول (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
2. استیون پرایس (بیبی: راننده)
3. جانی گرینوود (رشتۀ خیال)

 


 

نیوشا ستاری

بهترین فیلم
1. کشتن گوزن مقدس The killing of sacred deer
2. آن سوی امید The other side of hope
3.سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری Three billboards outside Ebbing, Missouri
4.مربع The square
5. قطاربازها Trainspotting 2
6. کارل مارکس جوان The young Karl Marx
7. خام Raw
7. در جسم و روح On body and soul
8. اسپور Spoor
9. عمودی ایستادن Staying vertical
بهترین کارگردانی
1. یوروگوس لانتیموس (کشتن گوزن مقدس)
2. کریستوفر نولان (دانکرک)
3. ترنس مالیک ( نغمه به نغمه)
4. کرایگ گلیسپ ( من، تونیا)
5. فرانکسی اوزان (عشق دوبرابر)
بهترین فیلمنامه
1. یوروگوس لانتیموس (کشتن گوزن مقدس)
2. وودی آلن (واندر ویل)
3. لجن زار (هیلاری جردن)
4. جردن پله (برو بیرون)
5. اولگ نگین ( بی عشق)
بهترین بازیگر زن
1.کیت وینسلت (واندر ویل)
2.فرانسس مک دورمنت (3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
3. مارگوت رابی (من،تونیا)
4.لوری متکلف (کفشدوزک)
5.سالی هاوکینز (شکل آب)
بهترین بازیگر مرد
1.گری اولدمن (تاریکترین ساعت)
2.کالین فارل (کشتن گوزن مقدس)
3.سم راکول (3 بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
4. تیموتی شالامه (مرا با نام خودت صدا بزن)
بهترین فیلمبرداری
1. هویته ون هویتاما (دانکرک)
2. امونائل لوبزکی (نغمه به نغمه)
3. آندره دراز پالرمو (داستان روح)
4. تیموس باکاتاکیس (کشتن گوزن مقدس)
5. راجر دکینز (بلید رانر 2049)
بهترین موسیقی
1. هانس زیمر (دانکرک)
2. رامین دژاوندی ( کوه بین ما)
3. رائل جونز (دختر عمه راچل)
4. پیتر ناشل ( من، تونیا)
5. نیک پاین ( کشتن گوزن مقدس)
بهترین سریال
13 reasons why1. چرا 13 دلیل 13 reasons why
2. معشوقه Mindhunter
3. پایان دنیای لعنتی The end of f*cking world

 


 

خشایار سنجری

بهترين فيلم :
١-طرف دیگر امیدthe other side of hope
2-سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
3-رشته خیالphantom thread
4- مرا با نام خوت صدا بزن call me by your name
5-کشتن گوزن مقدسThe killing of sacred deer
6-مربع square
7-داستان میرویتزها The meyerowitz stories
8- وقت خوب good time
9- کفشدوزک lady bird
10-بی‌عشق loveless

بهترین كارگردان :
1. پل توماس اندرسون(رشته خیال)
2.آکی كوريسماكي ( طرف دیگر امید)
3. گورگیوس لانتيموس (کشتن گوزن مقدس)
4.روبن اوسلاند (مربع)
5. مارتین مك دونا (بلید رانر2049)


بهترین بازيگر مرد :
1. دانيل دي لوييس( رشته خيال)
2.دانيل كالويا ( برو بیرون)
3. سم راكول ( سه بيلبورد خارج از ابینگ میزوری)

بهترین بازيگر زن :
1. شیرشا رونان ( کفشدوزک)
2. فرانسيس مك دورمند ( سه بيلبورد خارج از ابینگ میزوری)
3. ويكي كريپس ( رشته خيال)

بهترین فيلمنامه :
1. مارتین مک‌دانا (سه بیلبرد بیرون ابینگ میزوری)
2. گرتا گرین (ليدي برد)
3. پل توماس اندرسون (رشته خيال)
4. جاش سفدی، رونالد برانستین (وقت خوش)
5. روبن اوسلاند (مربع)

بهترین فيلم برداري:
1. تیموس باکاتاکیس (كشتن گوزن مقدس)
بهترین موسيقي :
1. سارا گیلز، نیک پاینه (كشتن گوزن مقدس)

 



مهدی فیاضی‌کیا

بهترین فیلم:
1. سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری Three billboards outside ebbing missouri
2. ترینسپاتینگ Trainspotting 2
3. دانکرک Dunkirk

بهترین کارگردانی:
1. مارتین مک دونا (سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری)
2. کریس نولان (دانکرک )
3. دنی بویل (قطار بازها)

بهترین بازیگرد مرد:
1. گری اولدمن (تاریک ترین ساعت)
2. تام هاردی (دانکرک)
3. وودی هارلسون(سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)

بهترین بازیگر زن:
1. فرانسیس مک دورمند (سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)

بهترین فیلمنامه:
1. مارتین مک‌دانا (سه بیلبرد بیرون ابینگ میزوری)
2. جان هاج و اروین ولش ( قطاربازها)
3. کریستوفر نولان(دانکرک)

بهترین موسیقی:
1. هانس زیمر (دانکرک)

بهترین تصویربرداری:
1. هویته ون هویتما (دانکرک)
2. برنو دلبونل (تاریک ترین ساعت)
3. آنتونی دادمانتل (قطار بازها)

بهترین سریال:
1. بازی تاج و تخت/فصل هفتم Game of thrones
2. تئوری بیگ بنگ/فصل یازدهم Big-bang theory
3. اشتیاقت را کنترل کن/فصل دهم Curb your enthusiasm

بهترین بازیگر مرد:
1. پیتر دینکلج (بازی تاج و تخت)
2. جیم پارسو(تئوری بیگ بنگ)
3. لری دیوید(اشتیاقت را کنترل کن)

بهترین بازیگر زن:
1. لنا هدی(بازی تاج و تخت)

 


 

حسام کاظمی


بهترین فیلم:
1. مربع The Square  
2. مادر Mother 
3. سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards Outside Ebbing Missouri 
4. رشته خیال Phantom Thread 
5. تو هرگز واقعا اینجا نبودی You Were Never Really Here 
6.  در جسم و روح On Body and Soul
7. وقت خوب Good time 
8.  کشتن گوزن مقدس The Killing of a Sacred Deer
9. بلید رانر Blade Runner 2049
10. دانکرک Dunkirk 

بهترین کارگردانی:
1. دارن آرنوفسکی (مادر)
2. کریستوفر نولان ( دانکرک)
3. روبن اوسلاند (مربع)
4. پل توماس اندرسون ( رشته خیال)
5. مارتین مک‌ونا (3 بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)

بهترین بازیگر مرد:
1. خواکین فونیکس (تو هرگز اینجا واقعا نبودی)
2. سام راکول (3 بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
3. دنیل د لوییس ( رشته خیال)
4. رابرت پتینسون (وقت خوش)
5. تیمونه کالامت ( مرا با نام خودت صدا بزن)

بهترین بازیگر زن:
1. جنیفر لاورنس (مادر)
2. فرانسیس مک دورمند ( 3بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
3. مارگو رابی (من، تانیا)
4. آلیسون جانی ( من، تانیا)
5. میشل فیفر ( مادر)

بهترین فیلمنامه:
1. آرون سورکین (بازی مالی)
2. مارتین مک دونا (بلید رانر 2049)
3. روبن اوسلاند (مربع)
4. دارن ارنوفسکی (مادر)
5. پل توماس اندرسون (رشته خیال)

بهترین فیلمبرداری:
1. راجر دیکنز (بلید رانر 2049)
2. هویت ون هویتما (دانکرک)
3. بن دیویس (سه بیلبرد بیرون ابینگ میزوری)
4. دن لاوسن( شکل آب)
5. پل توماس اندرسون (رشته خیال)

بهترین موسیقی:
1. هانس زیمر (دانکرک)
2. هانس زیمر (بلید رانر 2049)
3. جانی گرین ود ( رشته خیال)
4. اونه تریکس پوینت اور (وقت خوش)
5. الکساندره دسپلات (شکل آب)

بهترین سریال:
 سرگذشت یک ندیمه The handmaids tale

بهترین بازیگر زن:
1. الیزابت ماس (سرگذشت یک ندیمه)

 



هدیه میرزاده

بهترین فیلم:
1- مربع The square
2- کشتن گوزن مقدس The killing sacred deer
3- مادر Mother
4- کوکو Coco
5- در جسم و روح On body on soul
6- سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards Outside Ebbing Missouri
7- رشته خیال Phantom thred
8- داستان روح A ghost story
9- من، تانیا I, Tonya
10- قصر شیشه‌ای The glasses castel

بهترین کارگردان:
1- دارن آرنوفسکی (مادر)
2- کریستوفر نولان (دانکرک)
3- پل توماس اندرسون (رشته خیال)
4- دنی ویله‌نو (بلید رانر 2049)
5- لین رمزی (تو هرگز واقعا اینجا نبودی)

بهترین بازیگر زن:
1- جنیفر لاورنس (مادر)
2- میشل فیفر (مادر)
3- مارگو رابی (من، تانیا)
4- الیسون جانی (من، تانیا)
5- مریل استریپ (پست)

بهترین بازیگر مرد:
1- سام راکول (3بیلبورد خارج از ابینگ میزوری)
2- گری اولدمن (تاریک‌ترین ساعت)
3- دنیل د لوییس (رشته خیال)
4- وودی هارلسون (مجموعه فیلم‌ها)
5- خواکین فونیکس (تو هرگز واقعا اینجا نبودی)

بهترین فیلمنامه:
1- ورگوس لانتیموس(کشتن گوزن مقدس)
2- روبن اوسلاند(مربع)
3- لی اونکریچ، جیسون کاتز، متیو آدریچ، آدرین مالینا(کوکو)
4- دارن آرنوفسکی(مادر)
6.مارتین مک دونا(سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری) | آرون سورکین (بازی مالی)


بهترین فیلمبرداری:
1- هویت ون هویتما (دانکرک)
2- راجر دیکنز (بلید رانر 2049)
3.متیو لیباتیگو(مادر)
3- پل توماس اندرسون (رشته خیال)
4- نیکولاس کاراکاسانیس(من، تانیا)


بهترین موسیقی:
1- هانس زیمر (برای مجموعه فیلم‌ها)
2- جانی گرین وود(تو هرگز واقعا اینجا نبودی)
3- مایکل گیاچینو(کوکو)
4- جانی گرین ود ( رشته خیال)
5- الکساندره دسپلات (شکل آب)

بهترین سریال:
1- چیزهای عجیب 2 The stranger things
2- نارکوس Narcos
3- سرگذشت یک ندیمه handmaid's tale

بهترین بازیگر زن سریال:
1- مگی جینلهال (دیوس)
2- نیکول کیدمن (دروغ‌های کوچک بزرگ)
3- الیزابت ماس (سرگذشت یک ندیمه)

بهترین بازیگر مرد سریال
1- دیوید هاربر (چیزهای عجیب 2)
2- (نارکوس)
3- جیمز فرانکو (دیوس) | یوان مک گرگور (فارگو)

 


 

مهدی میرقادری

 

بهترین فیلم
1- سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری Three Billboards Outside Ebbing Missouri
2- بلید رانر 2049 Blade runner 2049
3- کوکو Coco
4- دانکرک Dunkrik
5- مرا با نام خود صدا بزن Call me by your name
6- کشتن گوزن مقدس The killing sacred deer
7- من، تانیا I, Tonya

بهترین کارگردانی:
1- دنی ویله¬نو (بلید رانر 2049)
2- (مرا با نام خود صدا بزن)
3- مارتین مک دونا (سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)

بهترین فیلمنامه:
1- مارتین مک دونا(سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
2- دارن آرنوفسکی(مادر)
3- آندره آکیمان(مرا با نام خود صدا بزن)

بهترین بازیگر زن:
1- فرانسیس مک دورماند (3 بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
2- سالی هاوکینز (شکل آب)
3- کریستین استوارت (خریدار شخصی)

بهترین بازیگر مرد:
1- هیو جکمن (لوگان)
2- تیموتی شالامه (مرا با نام خود صدا بزن)
3- گری اولدمن (تاریک‌ترین ساعت)

بهترین فیلمبرداری:
1- هویت ون هویتما (دانکرک)
2- راجر دیکنز (بلید رانر 2049)
3- رومن لی بونیک، کلاری دوجیت، نیکولاس گیوچتیو، والنتین ویجنت(سرزمین چهره‌ها)

بهترین موسیقی:
1- هانس زیمر(دانکرک)
2- مرا با نام خود صدا بزن
3- مایکل گیاچینو(کوکو)

 


 

وحید میره‌بیگی

بهترین فیلم
۱-مادر Mother
۲-کشتن گوزن مقدس The killing sacred deer
۳- مربع The square
4-سه بیلبورد بیرون از ابینگ Three Billboards Outside Ebbing Missouri
5-مرا با اسم خودت صدا کن Call me by your name
۶-شکل آب The shape of water
۷-دانکرک Dunkrik

بهترین کارگردانی
۱-کشتن گوزن مقدس (گئورگیوس لانتیموس)
۲- مادر (دارن آرنوفسکی)
۳-مرا با اسم خودت صدا کن ( لوکا گوادیننو)

بهترین فیلمنامه
۱- کشتن گوزن مقدس (گئورگیوس لانتیموس)
۲-مادر (دارن آرنوفسکی)

بهترین بازیگر مرد
2. خاویر باردم (مادر)
3. سم راکول (سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)
4. کالین فارل (کشتن گوزن مقدس)

بهترین بازیگر زن
۱- جنیفر لاورنس (مادر)
۲-سالی هاوکینز (شکل آب)
3-فرانسیس مک‌دورمند (سه بیلبورد بیرون از ابینگ میزوری)

بهترین فیلمبرداری
1. دانکرک (هویت فن هویتما)
2. مادر(متیو لیباتیگو)
3. مرا با نام خود صدا کن (جیمز لاری)

بهترین موسیقی
1. هانس زیمر (دانکرک)
2. الکساندره دسپلات (شکل آب)
3. مرا با نام خود صدا کن

 

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

تحلیل ادبی