اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

«کاریزما صفر» در حاشیه بازار کامیک کان

 

 

 

فیلم کاریزما صفر

در حاشیه بازار کامیک کان خبر آماده شدن کاریزما صفر اعلام شد.

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، در حاشیه بازار کامیک کان، کریس هاردویک، مدیر شرکت «ندریست»، که بیشتر با پادکست ها و ویدئو های خود در یو تیوب شناخته شده، اعلام کرد که شرکت او با همکاری فیلم ترایبیکا، فیلم کاریزما صفر Zero Charisma را روانه سینماها می‌کند. این فیلم را کیت گراهام و اندرو متیو کارگردانی کرده‌اند.


این فیلم که از داستانی کمدی برخوردار است، درباره ادیسون است که در تلاشی هفتگی دوستان خود را در سرزمین های اسرار آمیز برای حمایت از آشپزخانه مادربزرگش هدایت می‌کند تا اینکه یک نو کیش مذهبی وارد بازی آنها می‌شود.
این دو شرکت فیلم سازی قرار بود این فیلم را 8 اکتبر منتشر کنند اما با اعلام این خبر تاریخ انتشار فیلم را به 11 اکتبر 2013 منتقل کردند.

 

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری