اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

کامیک کان: انتشارات IDW کتاب تامپسون را مصور می‌کند

 

 

 

ترس و نفرت در لاس وگاس

انتشارات IDW در بازار کامیک کان اعلام کرد که رمان هانتر اس تامپسون به نام "ترس و نفرت در لاس وگاس" را مصور(گرافیکی) می‌کند.
به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، مدیر انتشارات IDW تد آدامز اعلام کرد: همیشه می‌خواستم رمان های تامپسون را به عنوان نسل جدیدی از رمان های مصور به خوانندگان معرفی کنم.


تد آدامز ادامه داد: من آثار تامپسون را در طول زندگیم بارها خواندم و بسیار برایم مهم است که بتوانم این کار را به درستی انجام دهم. این پروژه هیجان انگیز جدید بیشتر روابط بین ادبیات رمان و کامیک را کاوش می‌کند.


تد آدامز اظهار کرد: تیم خلاقی بر روی این رمان در حال کار هستند و تمام سعی آنها این است که روح اصلی داستان وفادار باشند.


"ترس و نفرت در لاس وگاس" پیرامون سفر سورئال تامپسون به لاس وگاس و تاثیر و نفوذ آن در محرک هایی که از این سفر گرفته است را بیان می‌کند.


تری گیلیام فیلمی اقتباسی از این کتاب را در سال 1998 با بازی جانی دپ ساخته است و این بسیار عجیب است که چرا این کتاب تا کنون مصور نشده است.

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری