اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

سرویس مخفی با رویدادهای هیجان انگیز

 

 

 

فیلم سرویس مخفی

سرویس مخفی The secret service نام جدیدترین فیلم متیو وان در مقام کارگردان است.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، این فیلم اقتباسی از رمان مصور دیو گیبسون و مارک میلر به نام "جیمز باند بانوی زیبای من را ملاقات می‌کند" است. فیلمنامه این کار را جین گولد من می‌نویسد و متیو وان نیز در نگارش او را همراهی می‌کند.


در این فیلم بازیگرانی از جمله ساموئل اِل جکسون، کالین فرث، تارون ایگرتون، اِما واتسون، بِلا هث‌کوت و ... ایفای نقش می‌کنند.

ساموئل اِل جکسون در این فیلم نقش شخصی را ایفا می‌کند که تمام مشکلات را او ایجاد کرده است.در واقع نقش شرور داستان است. برای این نقش با تام کروز و لئوناردو دی کاپریو نیز صحبت شده بود اما در نهایت ساموئل اِل جکسون این نقش را پذیرفت.

داستان این فیلم پیرامون بزرگترین مامور مخفی جهان با بازی کالین فرث است که در هیجان انگیز ترین پروژه زندگی خود قرار می‌گیرد. او همزمان خواهرزاده خود را آموزش می‌دهد تا از او در آینده جیمز باند جدیدی بسازد. چه ارتباطی بین یک سری آدم ربا که مانند داستانهای علمی تخیلی رفتار می‌کنند ،قاتل یک شهر ، تاریکی کوه های اورست و راز پنهان درون آن وجود دارد؟ زمانی که کسی متوجه می‌شود که چه چیزی پشت آدم ربایی ها وجود دارد، آن چیز قیمتی می‌شود. توطئه شروع به آشکار شدن می‌کند،اما چه کسی می‌تواند باور کند که پشت تمام اتفاقات چهره های مشهور و سرشناس وجود دارند؟


این فیلم توسط کمپانی فاکس قرن بیستم تهیه شده و در تاریخ 14 نوامبر 2014 آماده اکران عمومی خواهد شد.

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری