اختصاصی

  • نامزدهای جوایز گلدن گلوب معرفی شدند؛ داستان ازدواج صدرنشین فهرست

    ساعتی پیش نامزدهای بهترین آثار سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب 2020 معرفی شدند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر نامزدهای هفتاد و هفتمین دوره از مراسم اهدای جوایز «گلدن گلوب» معرفی مشدند که بدون تردید مسیر فصل اهدای جوایز ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را تعیین می‌کنند. «اتحادیه‌ی خبرنگاران خارجی هالیوود» (HFPA) که از ۹۰ ژورنالیست در سراسر د...

اهدای یکصدهزار بسته فرهنگی در جشنواره سی‌ام توسط موسسه رسانه‌های تصویری

 

امسال موسسه رسانه‌های تصویری به مناسبت سی‌امین سال جشنواره بین‌المللی فیلم فجر یکصدهزار بسته فرهنگی را در تهران و شهرستان‌ها به مخاطبان سینما اهدا خواهد کرد.

به گزارش آکادمی هنر، «محمدرضا عباسیان» مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری در گفت‌وگو با روابط عمومی  جشنواره فیلم فجر با اعلام این خبر عنوان کرد: این یکصد هزار بسته فرهنگی هر یک حاوی پنج فیلم منتخب از عناوین مختلف خواهد بود که برای پاسداشت سی‌سالگی مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور و در سالگرد بزرگداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی، به عنوان هدیه این موسسه به دست مخاطبان و علاقه‌مندان سینما در تهران و شهرستان‌های برگزار کننده جشنواره خواهد رسید.

وی اظهار داشت: توزیع این بسته‌های فرهنگی هم‌زمان با شروع جشنواره سی‌ام آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این فیلم‌های سینمایی و ویدئویی که از بین آثار دهه‌های اخیر سینمای ایران گلچین شده است، در قالب دی وی دی و وی سی دی در بسته بندی مناسب و در یک کیف قابل حمل به دست مخاطبان سینما خواهد رسید.

سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر از 12 بهمن ماه در تهران و از 17 بهمن در استان‌ها آغاز خواهد شد.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

بانک اطلاعات هنری