اختصاصی

  • بازیگر فیلم انگل برنده جایزه دستاورد هنری جشنواره لوکارنو 2019

    سونگ کانگ-هو بازیگر کره‌ای به عنوان نخستین چهره آسیایی موفق به کسب جایزه برتری از جشنواره بین‌المللی فیلم لوکارنو امسال شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از سایت جشنواره فیلم لوکارنو، سونگ کانگ-هو بازیگر فیلم کره‌ای «انگل» شب پیش ۱۲ آگوست برابر با ۲۱ مرداد ماه جایزه برتری (Excellence Award) جشنواره بین‌المللی...

انگل

بهترین فیلم یازدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز معرفی شد


فیلم های ملكه و بوسیدن روی ماه در یازدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز برگزیده شدند.


هیئت داوران یازدهمین فیلم فجر شیراز در آیین اختتامیه این جشنواره در بیانیه ای اعلام كرد: ضمن احترام به دو فیلم من و زیبا و روزهای زندگی این هیات دو فیلم 'ملكه' و 'بوسیدن روی ماه' را بدون اولویت به عنوان بهترین های جشنواره یازدهم معرفی می كند.
نماینده هیات داوران این دوره از جشنواره سادگی ، صمیمیت ، عمیق بودن و دوری از ظاهر سازی های گول زننده را از خصوصیات فیلم بوسیدن روی ماه به كارگردانی همایون اسعدیان عنوان کرد و گفت: این فیلم هر نوع مخاطبی را با خود همراه می كند.
سعید ذوالنوریان در خصوص فیلم ملكه به كارگردانی محمدعلی باشه آهنگر نیز گفت: این فیلم بدون حضور ستاره های پرزرق و برق سینما سعی در نشستن بر بام انسانیت و انسان دوستی دارد.

هیئت داوران یازدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز متشكل از عباس بیاتی، غلامرضا حافظی، ساسان دسی، مهگان فرهنگ و سعید ذوالنوریان بود. این جشنواره از پانزدهم تا بیست و پنجم بهمن برگزار شد.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری