اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

جدول نمايش مردمي فيلم‌هاي جشنواره فجر


جدول نمايش مردمي فيلم‌هاي سي و يكمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در فاصله 12 روز به آغاز جشنواره منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي سي و يكمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر، در راستاي احترام به مخاطبان محترم  و رعايت نظم و انضباط در اين دوره از برگزاري جشنواره فجر، جدول نمايش مردمي فيلم‌هاي اين دوره از جشنواره در فاصله 12 روز مانده به آغاز جشنواره منتشر شد.

در اين جدول كه با مراجعه به سامانه اينترنتيwww.fajrticket.ir و www.fajrticket.com قابل مشاهده است، مخاطبان محترم مي‌توانند سينما و فيلم‌هاي مورد نظر خود را انتخاب و تهيه نمايند.

روابط عمومي جشنواره بين‌المللي فيلم فجر با اعلام اينكه فروش بليت‌ها به صورت سري 11 تايي مي باشد، خاطرنشان ساخت: سري بليت 11 تايي بخش سوداي سيمرغ و نگاه نو 55 هزار تومان و سري بليت سينما حقيقت و جشنواره جشنواره ها، مسابقه بين الملل( جام جهان نما)، نمايش هاي ويژه ، سينماي سعادت و چشم انداز سينماي چين و لهستان 33 هزار تومان مي باشد.

همچنين سري11 تايي بليت بخش فيلم هاي سه بعدي 90 هزار تومان مي باشد و در صورت خريد بليت از طريق گيشه سينماها در ايام برگزاري جشنواره هر قطعه بليت 10 هزار تومان است.

گفتني است پيش خريد بليت‌هاي جشنواره طي روزهاي اول، دوم و سوم بهمن ماه صورت مي‌گيرد و بعد از اين تاريخ تمديد نمي‌شود همچنين تاريخ تحويل بليت‌‌هاي پيش‌خريد شده روزهاي چهارشنبه (4 بهمن) و پنج‌شنبه (5 بهمن) مي‌باشد.

سازمان‌ها و نهادها با در دست داشتن نامه تاييد شده توسط دبير جشنواره، روزهاي شنبه (7 بهمن) و يكشنبه (8 بهمن) مي‌توانند به محل فروش بليت واقع در پرديس سينمايي ملت مراجعه نمايند.

گفتني است؛ سينماها و پرديس‌هاي سينمايي آزادي، اريكه ايرانيان، استقلال، جوان، شكوفه، فرهنگ، فلسطين، ملت، تماشا، راگا، ماندانا و ايوان شمس در ايام برگزاري سي و يكمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر، فيلم‌هاي جشنواره را در بخش‌ها سينماي جهان، سينماي ايران، سينما حقيقت و بخش ويژه فيلم‌هاي سه‌بعدي به نمايش مي‌گذارند.

شايان ذكر است سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه 1391 به دبيري محمدرضا عباسيان برگزار می‏نماید.

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری