اختصاصی

  • دو هفته کارگردانان کن 2019 از خالق هالووین تقدیر می‌کند + معرفی 24 فیلم

    دو هفته کارگردانان هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن از جان کارپنتر استاد سینمای وحشت تقدیر خواهد کرد.به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، فهرست فیلم‌هایی که در بخش دو هفته کارگردان‌های کن ۲۰۱۹ به نمایش درمی‌آیند در کنار بزرگداشت جان کارپنتر خالق هالووین معرفی شد....

محسن چاوشی حضور در سنتوری 2 را منتفی دانست / رادان و لیلا حاتمی حضورشان جدی شد

بهرام رادان و لیلا حاتمی سنتوری 2

محسن چاوشی خواننده سرشناس موسیقی پاپ با انتشار پستی در اینستاگرام خود حضور در سنتوری 2 به کارگردانی داریوش مهرجویی را منتفی دانست.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، چند روز پیش محمدرضا شریفی نیا خبر از به جریان افتادن تولید «سنتوری 2» داد و در همین خبر اعلام شد تیم تولید به دنبال حضور بهرام رادان و محسن چاوشی در این پروژه هستند تا جذابیت‌های قسمت اول را داشته باشد، پس از گذشت چند روز و انتشار مجدد اخبار حضور محسن چاوشی او با گذاشتن پستی با تصویر زیر (سنتوری نه) رسما اعلام کرد علاقه‌ای به حضور در این پروژه نخواهد داشت.


 

محسن چاوشی سنتوری 2

 

پیش از این قرار بود سنتوری 2 با حضور حامد بهداد و لیلا حاتمی ساخته شود و بهرام رادان اعلام کرده بود برنامه‌های او به زمان‌بندی تولید فیلم نمی‌خورد که حال با وقفه‌ای که افتاد گویا رادان حاضر به همکاری با این پروژه شده است.

 

سنتوری 1 در سال 1385 در جشنواره فیلم فجر تنها دو سه اکران بیشتر نداشت و پس از آن فیلم توقیف شد. این فیلم یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های حوزه قاچاق سی‌دی به شمار می‌رود.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری