اختصاصی

  • برندگان جشنواره فیلم ونیز 2020 معرفی شدند؛ ایرانیان نیز دست پر بازگشتند

    اختتامیه جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۰ در حالی برگزار شد روح‌الله زمانی بازیگر «خورشید» جایزه بهترین بازیگر جوان را از آن خود کرد و فیلم «دشت خاموش» به‌عنوان بهترین فیلم بخش «افق‌ها» برگزیده شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، هفتاد و هفتمین فستیوال بین‌المللی فیلم ونیز شب گذشته به کار خود پایان داد و دو نماینده از ایران جو...

«سوفی و دیوانه» آغاز فیلمبرداری کرم‌پور باز هم عقب افتاد

سوفی و دیوانه مهدی کرم پور


فیلمبرداری فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه» به کارگردانی مهدی کرم پور علی رغم گذشت بیش از نه ماه از شروع پیش تولید هنوز آغاز نشده است.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی، «سوفی و دیوانه» عنوان پنجمین فیلم مهدی کرم پور پس از پل چوبی است که بیش از نه ماه است در پیش تولید به سر می برد.این فیلم که قرار است با فیلمنامه ای متفاوت از مهدی کرم پور و مهدی سجاده چی ساخته شود به دلیل حساسیت زیاد کارگردان بر انتخاب بازیگران اصلی، همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است.


تا کنون چندین نفر از بازیگران شناخته شده تئاتر و سینما و هنرجویان رشته های مرتبط برای بازی در این فیلم تست داده ، دورخوانی کرده و تست گریم شده اند اما کرم پور هنوز به بازیگران مورد نظر خود نرسیده است.


این فیلم در حالی یکی از طولانی ترین پیش تولید هارا در سینمای ایران تجربه می کند که مجوز ساخت آن نخستین بار در آذر ماه سال گذشته صادر شد اما به دلیل این زمان طولانی ملغی گردید و در تیر ماه امسال موفق به دریافت پروانه مجدد شد. تهیه کنندگی «سوفی و دیوانه» را خود کرم پور بر عهده دارد و در صورت ادامه روند فعلی و عدم ورود به مرحله تولید در یک ماه پیش رو احتمالا این فیلم به حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نخواهد رسید.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری