اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

به ترغیب برادران وارنر؛ دی‌سی پیش‌تولید «مرد فولادی 2» را کلید زد

 

سوپرمن

 

رکوردشکنی غریب فیلم «جوخه انتحاری» آن هم در هفته‌ی اول اکران؛ کمپانی برادران وارنررا مجاب کرده است که هر چه سریع‌تر پیش‌تولید فیلم «مرد فولادی 2» را به جریان بیندازند. این کمپانی در سال 2013 توزیع‌کننده‌ی محصول قبلی کمپانی دی سی بود؛ «مرد فولادی 1»


به گزارش بخش تجسمی آکادمی هنر و به نقل از گاردین کمپانی برادران وارنر پس از موفقیت عظیم فیلم «جوخه انتحاری» محصول دی سی تصمیم گرفته است که قسمت دوم فیلم سوپرمن ساخته‌ی زاک اسنایدر را در دست تولید قرار دهد. این در حالی هم هست که فیلم «جوخه انتحاری» که فروش بالایش وارنری‌ها را مجاب به پیش تولید فیلم دوم سوپرمن کرده است، در نقدهای منتقدان و از نقطه نظر کیفیت هنری به شدت نکوهیده شده است. اما آنچه بدیهی است اینکه این دلیلی برای منصرف شدن کمپانی برادران وارنر نمی‌شود. 

 

وارنری‌ها که چند سالی است به عنوان توزیع‌کننده‌ی محصولات تولید شده در دو کمپانی دی سی و مارول نیز فعالیت می‌کنند، قصد دارند که تا با ترغیب این دو کمپانی برای ساختن ادامه‌ی فیلم‌های بلاک باستر موفقشان، سود فراوانی را نیز نصیب جیب خود کنند.

 

طبق شنیده‌ها زاک اسنایدر سازنده‌ی فیلم اول از این مجموعه فیلم برای ساخت قسمت دوم فیلم نیز انتخاب شده است. زاک اسنایدر در این باره گفته است که ترجیح می‌دهد با تومانینه در انتظار یک متن خوب برای قسمت دوم فیلم بماند. 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری