اختصاصی

  • وودی آلن در مصاحبه با الک بالدووین، تنها یک یا دو فیلم دیگر می سازم

    «وودی آلن» در مصاحبه زنده با «الک بالدوین» در اینستاگرام از برنامه‌هایش برای کارگردانی «یک یا دو فیلم دیگر» گفت. این فیلمساز هشتاد و شش ساله از سوی دیگر می‌گوید هیجان دیدن فیلم‌ها در سالن‌های سینما از بین رفته است. آلن بی‌آنکه جزئیاتی از پروژه جدیدش فاش کند می‌گوید از اواخر تابستان یا اوایل پاییز، یک فیلم دیگر در پاری...

تجلیل گلدن گلوب از مریل استریپ

 

 

انجمن مطبوعات خارجی هالیوود روز دوشنبه اعلام کرد مریل استریپ برنده سه جایزه اسکار در هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه گلدن گلوب تجلیل می‌شود.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از ورایتی این بازیگر سرشناس سینما برای خدمات چشمگیرش به دنیای سرگرمی، جایزه سیسیل ب. دومیل گلدن گلوب امسال را دریافت خواهد کرد. مریل استریپ همچنین به خاطر توانایی اش در زمینه کمدی و اجرای موفق در فیلم اخیرش در فیلم «فلورنس فاستر جنکینز» ساخته استیون فریزر این جایزه را دریافت می کند.

 

استریپ تاکنون 29 بار نامزدی جایزه گلدن گلوب را دریافت کرده و در سال 2008 برای درام «شک» و موزیکال «مامامیا!» همزمان در دو بخش نامزد دریافت گلدن گلوب بوده است که در نوع خود رکورد جدید و جالبی است. از برندگان سال‌های اخیر این جایزه یعنی جایزه سیسیل ب. دومیل می توان به دنزل واشنگتن، وودی آلن، جودی فاستر، مورگان فریمن، رابرت دنیرو و مارتین اسکورسیزی یاد کرد.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط