اختصاصی

  کارگران را نمی خرند

 

بهترین فیلم های ۲۰۱۷ از نظر منتقدان آکادمی هنر     آرای منتقدان و نویسندگان سینمایی در سال ۲۰۱۷

تهیه بلیت برنامه‌های کانون فیلم

آیریس

آیریس

اکران همراه با بررسی دوره کاری آیریس آپفل استایلیست شهیر جهان

تهیه بلیت

پایان خوش

پایان خوش

اکران و بررسی فیلم تحسین شده میشاییل هانکه برای ارتباط با بخش رزرو روی لینک تهیه بلیت کلیک کنید

تهیه بلیت

شیطان پرادا می‌پوشد

شیطان پرادا می‌پوشد

اکران به همراه بررسی دوره کاری آنا وینتور و نشریه ووگ

برای ارتباط با بخش رزرو روی لینک تهیه بلیت کلیک کنید

تهیه بلیت

عذرخواهی الیزابت بنکس از استیون اسپیلبرگ

 

 

الیزابت بنکس بازیگر و کارگردان آمریکایی به خاطر اظهار نظر غلطش درباره‌ی سینمای استیون اسپیلبرگ از او و طرفدارانش عذرخواهی کرد.


به گزارش آکادمی هنر و به نقل از اسکرین دیلی، الیزابت بنکس بازیگر و کارگردان آمریکایی که به تازگی مدعی شده بود سینمای استیون اسپیلبرگ یک سینمای مردانه است، از او و طرفدارانش عذرخواهی کرد. بنکس در یک جشنواره‌ی محلی گفته بود که فیلم‌های اسپیلبرگ هرگز یک قهرمان زن نداشته‌اند. "آرواره‌ها و ایندیانا جونز. و بسیاری از فیلم‌های اسپیلبرگ. آن‌ها هیچ کدام یک قهرمان زن نداشته‌اند. این یک حقیقت است. اسپیلبرگ هرگز دوست ندارد که زنان نقش‌های اصلی‌فیلم‌هایش را بازی کنند" این ادعایی است که بنکس مطرح کرده است.

 

اما طبق گزارش سایت اسکرین دیلی ساعتی پس از منتشر شدن اظهار نظر بنکس موجی از کامنت‌های منفی طرفداران اسپیلبرگ برعلیه بنکس در فضای مجازی به راه افتاد. آن‌ها می‌گفتند که بنکس هیچ اطلاعی از سینمای اسپیلبرگ ندارد زیرا که قهرمان فیلم‌هایی همچون رنگ ارغوانی و غول بزرگ مهربان یک زن است. این حملات به قدری تاثیرگذار بود که چند ساعت بعد بنکس با انتشار متنی در توئیتر شخصی خود از اسپیلبرگ و طرفداران دو‌آتشه‌ی او عذرخواهی کرد. بنکس نوشت: "من اشتباه کردم. وقتی داشتم درباره‌ی اسپیلبرگ صحبت می‌کردم، اصلاً فیلم‌هایی چون رنگ ارغوانی در ذهنم نبود. باید بگویم حق با آن‌هاست. من اشتباه کردم و از اسپیلبرگ و طرفدارانش عذرخواهی می‌کنم"

 

اسپیلبرگ در حال حاضر در حال ساخت جدیدترین فیلم خود با عنوان موقت «کاغذها» است. طبق گزارش‌ها مریل استریپ و تام هنکس بازیگران فیلم کاغذها هستند.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

تحلیل ادبی