اختصاصی

تهیه بلیت برنامه‌های کانون فیلم

خوب، بد، زشت

خوب، بد، زشت

اکران نسخه اصلاح رنگ شده شاهکار سرجو لئونه

پنج‌شنبه 3 خرداد ساعت 17

تهیه بلیت

نابودی

نابودی

تازه‌ترین اثر کارگردان اکس ماشینا با بازی ناتالی پورتمن

جمعه ۴ خرداد ساعت 17

تهیه بلیت

طلوع مردگان

طلوع مردگان

از سه گانه مرگ جرج رومرو

سه‌شنبه 8 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

شب مردگان زنده

شب مردگان زنده

از مهم‌ترین فیلم‌های وحشت تاریخ سینما از استاد ژانر جرج رومرو

یکشنبه 6 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

ویپلش

ویپلش

یکی از مهم‌ترین فیلم‌های جاز

دوشنبه 7 خرداد ساعت 17:30

تهیه بلیت

اوما تورمن دوباره علیه واینشتاین سخن گفت!

 

 

اوما تورمن، ستاره سینمای آمریکا سکوت خود را درباره آزار جنسی شکسته و ادعاهای تازه‌ای علیه هاوری واینشتاین، تهیه‌کننده مشهور هالیوود، مطرح کرده است.

اوما تورمن به روزنامه نیویورک‌تایمز گفته است که آقای واینستین در اتاق هتلی در لندن تلاش کرده که خود را به او تحمیل کند اما اوما تورمن موفق شده "از مهلکه بگریزد". به گفته این بازیگر این اتفاق در دهه ۱۹۹۰ میلادی افتاده است. بعد از انتشار این مقاله، سخنگوی هاروی واینستین گفت که اتهام مربوط به آزار جنسی "نادرست است."


اوما تورمن ۴۷ ساله در ماه نوامبر گذشته در یک مصاحبه خشم خود را از رفتار آقای واینشتاین ابراز کرده بود و گفته بود که "خوشحالم که این ماجرا آهسته جلو می‌رود. تو (واینستین) لایق این نیستی که با یک ضرب گلوله از پا دربیایی".

 

او در آن زمان ادعای مشخصی علیه آقای واینشتاین مطرح نکرد اما اکنون در مقاله‌ای سه هزار کلمه‌ای در نیویورک‌تایمز با عنوان "اوما تورمن به این دلیل خشمگین است" جزییاتی از ادعای آزار جنسی علیه او به زبان خودش ارائه شده است.

 

اوما تورمن می‌گوید در سن ۱۶ سالگی و در آغاز دوران حرفه‌ای کار خود مورد آزار جنسی قرار گرفته است. او می‌گوید که در آن زمان یک بازیگر - که اسمی از او نیاورده - او را به زور مجبور به سکس کرده است.

 

ادعاهای او علیه هاروی واینشتاین به دوره بعد از درخشش فیلم پالپ فیکشن، ساخته کوئنتین تارانتینو و به تهیه‌کنندگی آقای واینستین برمی‌گردد. به گفته او این ماجرا در سوئیتی در هتل ساووی لندن رخ داده است. اوما ترومن به نیویورک تایمز گفت: "او مرا هل داد. تلاش کرد خودش را روی من بیندازد... هر کار ناخوشایندی که می‌توانست کرد." به گفته خانم تورمن، او درنهایت توانسته خود را از مهلکه نجات دهد و مثل یک مارمولک بیرون بخزد.

 

او می‌گوید روز بعد یک دسته گل دریافت کرده و بعد از آن هم دستیار آقای واینشتاین مرتب برای پیشنهاد پروژه‌های تازه با او تماس می‌گرفته است.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

تحلیل ادبی