اختصاصی

واکنش ردکلیف به رای مردم بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا / «این بدترین نوع وطن‌پرستی است»

 

 دنیل ردکلیف

 

دنیل ردکلیف رای مردم انگلستان برای خروج از اتحادیه اروپا را با اقبال مردم آمریکا به دونالد ترامپ همسان دانست.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از گاردین، بازیگر «هری پاتر» این رویدادها را بدترین گونۀ ملی‌گرایی و وطن‌پرستی دانست. او که از هواداران سرسخت کمپین باقی‌ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا بود، این وضعیت را هراس‌آور خواند.

 

ردکلیف هم‌اکنون در حال تمرین برای به صحنه بردن نمایش «حریم شخصی» است. این نمایش با الهام از سرگذشت ادوارد اسنودن و با تمرکز موضوع حفاظت از اطلاعات شخصی در عصر دیجیتال ساخته می‌شود. در این نمایش اشاره‌ای هم به شمایل کشور در صورت رئیس‌جمهور شدن ترامپ می‌شود.

 

او در این باره گفت: «آیا می‌توان به ترامپ اعتماد کرد که در صورت رئیس‌جمهور شدن از اختیاراتش به شکلی نادرست استفاده نکند؟ به نظر من ایدۀ خوبی است که بدانیم در صورت انتخاب ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور شاهد چه چیزی خواهیم بود.»

 

بازی در فیلم «مرد ارتش سوئیس» کنار پل دانو از تازه‌ترین کارهای بازیگر «زن سیاه‌پوش» در سینمای جهان است. این فیلم برای نخستین بار در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش گذاشته شد. این فیلم هم‌اکنون در سینماهای آمریکا در حال اکران است.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری