اختصاصی

  • برندگان جشنواره فیلم ونیز 2020 معرفی شدند؛ ایرانیان نیز دست پر بازگشتند

    اختتامیه جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۰ در حالی برگزار شد روح‌الله زمانی بازیگر «خورشید» جایزه بهترین بازیگر جوان را از آن خود کرد و فیلم «دشت خاموش» به‌عنوان بهترین فیلم بخش «افق‌ها» برگزیده شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، هفتاد و هفتمین فستیوال بین‌المللی فیلم ونیز شب گذشته به کار خود پایان داد و دو نماینده از ایران جو...

SPC حق پخش فیلم جدید میشائیل هانکه را به دست آورد

 

 

شاید بتوان از هم اکنون «پایان خوش» فیلم جدید میشائیل هانکه را مدعی ترین فیلم اروپایی در سال 2017 و در فستیوال های مهم جهانی قلمداد کرد. 


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از اسکرین دیلی «پایان خوش» جدیدترین ساخته‌ی میشائیل هانکه است که فیلمبرداری آن چند هفته پیش در فرانسه به اتمام رسید. در این فیلم ایزابل هوپرت؛ بازیگر مورد علاقه‌ی هانکه، ژان لوئی ترینتنیان؛ بازیگر اصلی فیلم قبلی هانکه؛ «عشق» و متیو کاساویتس بازی می کنند. طبق گفته‌های عوامل فیلم داستان این فیلم حول یک خانواده‌ی بورژوای اروپایی می‌گذرد. فیلم از هم اکنون یکی از فیلم های بخش اصلی جشنواره کن سال 2017 میلادی محسوب می‌شود.

 

اما جدیدترین خبری که به تازگی حول این پروژه به رسانه‌های سینمایی جهان درز کرده است قراردادی است که شرکت پخش فیلم SPC با تهیه‌ کنندگان ان امضا کرده است. طبق این قرارداد این کمپانی توانسته حق پخش امتیاز این فیلم در سراسر قاره امریکا را به دست بیاورد. البته این اولین باری نیست که این کمپانی توانسته حق پخش فیلم‌های هانکه را به دست بیاورد. پیشتر از این SPC دو فیلم قبلی و برنده‌ی نخل طلای میشائیل هانکه؛ «روبان سفید» و «عشق» را نیز در قاره آمریکا پخش کرده بود.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری