اختصاصی

  • صدف طلایی سن سباستین 2019 به فیلمی از برزیل رسید

    در شب پایانی جشنواره فیلم سن‌سباستین ۲۰۱۹، با انتخابی غیرمنتظره فیلمی از برزیل به عنوان برنده صدف طلای سن‌سباستین معرفی شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، شب پیش فیلم «آرام» به کارگردانی تکزان پکستون وینترز از برزیل به عنوان برنده صدف طلا که جایزه اصلی جشنواره فیلم سن‌سباستین است، انتخاب شد....

مارتونه و مافیای ایتالیا

ماریو مارتونه به یکی از کارگردان‎های باسابقه در جشنواره ونیز بدل شده است. او در سال 1992 برای فیلم مرگ ریاضیدان ناپلی Morte di un matematico napoletano جایزه ویژه هیئت داوران و دو سال بعد برای فیلم معجزات داستان‎های کوتاه Miracoli, storie per corti جایزه پارلمان اروپا را از آن خود کرد. آخرین افتخار مارتونه در ونیز به سیزده سال پیش باز می‎گردد که فیلم کبریت The Vesuvians از او کاندید شیرطلایی شد. او در این مدت نتوانست نظر جشنواره کشور خود را جلب کند. این بار با ما اعتقاد داریم We Believed باید با دیگر فیلم‎ها رقابت کند.

 

ما اعتقاد داریم We Believed

 

ما اعتقاد داریم یک فیلم تاریخی در مورد علل و عوامل پیدایش باندهای تبهکار مافیایی است. این فیلم در استان جنوبی چیلنتو فیلمبرداری شده است. شهردار واسالو به ساخت این فیلم کمک‎های زیادی کرد اما عوامل مافیایی نگذاشتند او در هنگام اکران این فیلم در قید حیات باشد.

در این فیلم تاریخی کارلو سچی، آنا بونایتو، روناتو کارپنتیری و تونی سرویلو ایفای نقش کرده‎اند.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری