اختصاصی

  • فیلم انگل شگفتی ساز شد؛ جوایز اصلی اسکار 2020 برای اثر بونگ جون هو

    سال گذشته بود که همه انتظار بردن اسکار توسط یک فیلم غیرانگلیسی زبان -یعنی رما- را داشتند؛ اما بالاخره این امر با فیلم انگل (پارازیت) ساخته بونگ جون هو محقق شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، علاوه بر کسب جایزه اسکار بهترین فیلم و کارگردانی، در شاخه‌های بهترین فیلم بین‌المللی و فیلمنامه اصلی نیز موفق به کسب جایزه شد...

آلن دلون و حراج کلکسیون شخصی‌اش از برنزهای بوگاتی

 

 

حراجی کریستیز پاریس اعلام کرده است هفته‌ی آتی به مناسبت صدمین سالگرد درگذشت رامبرانت بوگاتی؛ مجسمه ساز شهیر ایتالیایی حراجی بزرگی برای فروش برخی از مجسمه‌های او ترتیب خواهد داد. 


به گزارش بخش تجسمی آکادمی هنر و به نقل از آرت دیلی؛ حراجی کریستیز پاریس قصد دارد که تا به مناسبت صدمین سالگرد درگذشت مجسمه ساز ایتالیایی؛ رامبراند بوگاتی تعدادی از آثار برنزی او را به مزایده بگذارد. بوگاتی آرتیستی بود که بیشتر به دلیل مجسمه‌های برنزی‌ای که از حیوانات می‌ساخت شهرت دارد.

 

به گفته‌ی کیوریتور این مزایده در این حراجی بازیگر مشهور فرانسوی؛ آلن دلون نیز با مجموعه‌ای از مجسمه‌های شخصی خود شرکت خواهد کرد. گویا دلون قصد دارد که تا در این مزایده کلکسیونی از آثار بوگاتی را که در تملک خود دارد به حراج بگذارد. طبق گفته‌های کیوریتور برنامه دلون چندین و چند اثر برنزی از بوگاتی را در اختیار دارد. دلون 50 سال پیش این آثار را از یک حراجی در پاریس خریده بود. 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

دیدگاه‌ها  

0 #1 طاهر 1398-02-10 08:34
الن دلن اسطوره وسمبل همیشگی یه مردمحجوب
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری