اختصاصی

  • وودی آلن در مصاحبه با الک بالدووین، تنها یک یا دو فیلم دیگر می سازم

    «وودی آلن» در مصاحبه زنده با «الک بالدوین» در اینستاگرام از برنامه‌هایش برای کارگردانی «یک یا دو فیلم دیگر» گفت. این فیلمساز هشتاد و شش ساله از سوی دیگر می‌گوید هیجان دیدن فیلم‌ها در سالن‌های سینما از بین رفته است. آلن بی‌آنکه جزئیاتی از پروژه جدیدش فاش کند می‌گوید از اواخر تابستان یا اوایل پاییز، یک فیلم دیگر در پاری...

مریل استریپ در نقش دانلد ترامپ بر روی صحنه‌ی تئاتر + ویدئو

 

مریل استریپ با استایل دانالد ترامپ


مریل استریپ در آخرین نقش‌آفرینی‌اش در ظاهر دانلد ترامپ؛ میلیارد آمریکایی و نامزد حزب جمهور‌خواهان این کشور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 ظاهر شده است.


به گزارش آکادمی هنر و به نقل از گاردین؛ مریل استریپ بازیگر برنده‌ی سه جایزه اسکار اخیرا در تئاتر موزیکالی در نیویورک در نقش دانالد ترامپ ظاهر شده است. این نمایش که گویا کنایات سیاسی صریحی نیز به مواضع جنجالی ترامپ دارد دیشب به روی صحنه‌ی تئاتر نیویورک رفت.


استریپ در این نمایش سعی کرده همانند دانلد ترامپ لباس بپوشد و البته سخن بگوید. در ویدئویی که اخیرا در وبسایت‌های خارجی آپلود شده است استریپ را می‌بینیم که با هیبتی فربه با لحنی شبیه به لحن ترامپ در حال آواز خواندن است.


مریل استریپ خود یکی از مخالفان سرسخت ترامپ محسوب می‌شود. او چندی پیش اعلام کرد که طرفدار نامزدی هیلاری کلینتون است و قطعا در انتخابات پیش رو به او رای خواهد داد.

 

بخشی از هنرنمایی استریپ در نقش ترامپ را در ویدئوی زیر ببینید:

 

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط