اختصاصی

  • لحظه شماری برای آغاز جشنواره فیلم ونیز 2017

    هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم ونیز با ۲۲ فیلم در بخش اصلی از ۳۰ اوت تا ۹ سپتامبر برگزار می‌شود. در این دوره، سینمای ایران در بخش‌های جانبی ونیز از جمله در «روزهای مؤلفان» و در بخش «افق‌ها» حضور برجسته‌ای دارد. تازه‌ترین فیلم شیرین نشاط، هنرمند و سینماگر ایرانی در بخش «روزهای مؤلفان» به نمایش درمی‌آید....
  • 30 نقل قول تُند فیلمسازان درباره‌ی فیلمسازان دیگر [بخش دوم]

    16. کوین اسمیت درباره‌ی پل توماس اندرسون(بخصوص فیلم مگنولیا): "من دوباره هرگز دوباره آن را نمی‌بینم. البته تصمیم گرفته‌ام که آن را همیشه روی میز کارم داشته باشم. آن هم به عنوان یادآوری برای خودم. یادآوری برای اینکه هرگز چیزی شبیه به آن نسازم"____________________...

بانویی از اسلو

دانلود اپلیکیشن نمایش خانه بوشاسپ درازدست

پس از رونمایی از برنامه تلفن همراه نمایش «خانه بوشاسپ درازدست»، حال می‌توانید آن را از همین صفحه دانلود و روی تلفن همراه خود نصب کنید. در حال حاضر نسخه اندروید این برنامه در دسترس است و به زودی نسخه ios آن نیز در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

 

خانه‌ی بوشاسپ درازدست» به کارگردانی علی اتحاد یک بازیست. بازی‌ای که بر محوریت‌ کابوس‌های معمول ما بنا می‌شود. این اثر با پیش فرض ما از یک نمایش در شکل معمول متفاوت است. نمایشی است که در آن امکانات رسانه‌های متنوعی مورد استفاده قرار گرفته است. این اثر سه اجراگر دارد که بستری برای مشارکت مخاطبان و در عین حال شنیدن و تجربه داستان‌هایی با محوریت کابوس را فراهم می‌کند.


«خانه بوشاسپ درازدست» ممکن است هر شب متفاوت باشد. مخاطب با انتخاب خود و ریختن تاس همه را به جهانی یکی از داستان‌ها می‌برد. در طول نمایش سه داستان بر اساس انتخاب مخاطبان اجرا می‌شود. احتمال کمی وجود دارد که مخاطب بتواند در دو شب حضور با سه داستان مشابه روبه‌رو شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای دانلود اپلیکیشن از قسمت زیر اقدام نمایید

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل ادبی