اختصاصی

  • بازیگر فیلم انگل برنده جایزه دستاورد هنری جشنواره لوکارنو 2019

    سونگ کانگ-هو بازیگر کره‌ای به عنوان نخستین چهره آسیایی موفق به کسب جایزه برتری از جشنواره بین‌المللی فیلم لوکارنو امسال شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از سایت جشنواره فیلم لوکارنو، سونگ کانگ-هو بازیگر فیلم کره‌ای «انگل» شب پیش ۱۲ آگوست برابر با ۲۱ مرداد ماه جایزه برتری (Excellence Award) جشنواره بین‌المللی...

انگل

برنامه برنده باش از کنداکتور شبکه 3 حذف شد!

محمدرضا گلزار برنامه برنده باش

 

با مشخص شدن کنداکتور شبکه 3 سیما برنامه برنده باش جایی در برنامه‌های امشب ندارد.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، پس از چند سال درآمدزایی از ستاره مربع‌ها در یکسال اخیر کل صدا و سیما در اختیار این اسپانسرهای نامعلوم قرار گرفته است. بالاخره پس از استفتاء از آیت الله مکارم شیرازی بابت حرام اعلام شدن جوایز و شرکت در برنده باش این برنامه بدون هیچ توضیحی از کنداکتور شبکه 3 خارج شد.

 


رسانه‌های مختلف این حذف را با توجه به سخنان آیت الله مکارم شیرازی و ابلاغیه رئیس صدا و سیما مبنی بر بازنگری نسبت به چنین برنامه‌هایی می‌دانند، اما اگر چنین مسئله‌ای صحت داشته باشد و باید آن را به فال نیک گرفت، کلا تلویزیون هیچ برنامه‌ای از جمله مسابقه های روبیکا، اسپانسر برنامه های ورزشی و ستاره ساز هم نباید داشته باشد.

 

توضیح تکمیلی خبر: علی فروغی رئیس شبکه ۳ سیما در واکنش به حذف برنده باش به سرعت واکنش نشان داد و اعلام کرد این امر به دلیل اصلاح ساختار اسپانسر برنامه است و مجدد برنده باش باز می‌گردد اما همچنان سوال پیشین پابرجاست این‌که مگر فقط برنده باش از چنین ساختار اسپانسری وام می‌برد؟!

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری