اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...
  • ژان لوک گدار، تکنولوژی و ملکه سبا از اپرای باستیل؛ لایو در دوران قرنطینه

    درست است ژان لوک گدار خود را از اجتماع دور کرده، اما بعید به نظر می‌رسد او اجتماع را از طریق مشاهداتش در صفحات مجازی رصد نکرده باشد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، در صورتی که برخی رسانه‌ها حرکت گدار را عجیب قلمداد کردند، اما شاید یادشان رفته او یکی از قالب شکن‌ترین افراد تاریخ سینماست. گدار نه ت...

سریال فرندز برای دومین سال پیاپی رکورد تماشا در شبکه های svod را در انگلستان به نام خود ثبت کرد.

سریال فرندز

 

تقریبا نیمی از خانواده‌های انگلیسی در شبکه های svod ثبت نام کرده اند و از میان تعداد دفعات نمایش یک سریال فرندز باز هم در صدر ایستاد.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، با توجه به تولید محتوای باکیفیت و پرتعداد شبکه‌های اکستریمی چون نتفلیکس و آمازون اما بینندگان انگلیسی سریالی را انتخاب کرده اند که 15 سال از پایان آن نیز می‌گذرد.

 

بر طبق گزارش های رسیده تنظیم شده از آفکام رگولاتور که به بررسی پرداختی‌های svod پرداخته است بیشترین پخش اکستریم برای دومین سال پیاپی به سریال فرندز اختصاص دارد که در سال 1994 آغاز و در سال 2004 به پایان رسید. این سریال از اوایل 2018 به نتفلیکس برای پخش اضافه شد و پس از قراردادی دوساله به زودی به HBO Max اعزیمت خواهد کرد.

 

در جایگاه دوم بیشترین بازدید برنامه پرمخاطب جرمی کلارکسون با نام «تور بزرگ» قرار دارد که از شبکه آمازون پخش می‌شود. برنامه ای که کلارکسون جایگزین تخته گاز در شبکه بی بی سی پس از مشکلاتو اخراجش از شبکه ساخت.

 

گزارش آفکام مدیا نیشن به خوبی نشان داد چگونه این شبکه های استریم در انگلستان فراگیر شده و مردم از شبکه های سنتی به سمت آمازون، اسکای نو تی وی، نتفلیکس و دیزنی لایف کوچ کرده اند. این آمار از 11.2 میلیون اکانت (39 درصد) در سال 2018 در حال حاضر به 13.3 میلیون اکانت (47 درصد) رسیده است.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری