اختصاصی

  • پلنگ طلایی لوکارنو ۲۰۲۲ به فیلمی از برزیل رسید

    جشنواره فیلم لوکارنو ۲۰۲۲ با اهدای جایزه به برندگان این دوره به کار خود خاتمه داد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، «قانون ۳۴» از برزیل به عنوان برنده پلنگ طلایی لوکارنو ۲۰۲۲ انتخاب شد. جولیا مورات فیلمساز برزیلی با فیلم «قانون ۳۴» درباره دنیای سیاه یک دانشجوی زن حقوق و فریب قربانیان اجتماعی در مرکز س...

محاکمه کوین اسپیسی به دلیل آزار جنسی

کوین اسپیسی


کوین اسپیسی بازیگر برنده اسکار پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد اتهام جنسی حال محاکمه خواهد شد.به گزارش بخش سینمای آکادمی هنر، کوین اسپیسی بازیگر آمریکایی پس از مورد اتهام قرار گرفتن از سریال محبوب «خانه پوشالی» کنار گذاشته شد اما حواشی در مورد او همچنان ادامه داشت تا بالاخره ساعاتی پیش نماینده دادستانی ماساچوست به هالیوود ریپورتر اعلام کرد به زودی کوین اسپیسی به دلیل آزار جنسی محاکمه خواهد شد.


پیش از این در 20 دسامبر یک جلسه عمومی در مورد پرونده آزار جنسی توسط اسپیسی تشکیل شده که رایان کرینی دادستان کلرک شکایت کیفری برای اتهام ضد کوین اس. فاولر ملقب به کوین اسپیسی را صادر کرد.این بازیگر در تاریخ 7 ژانویه 2019 یعنی دو هفته دیگر به اتهام تعدی جنسی در دادگاه ناحیه نانتوکت محاکمه خواهد شد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

پیشنهاد کتاب

تاریخ گرافیک در ایران