اختصاصی

  • برندگان ونیز ۲۰۲۲ مشخص شدند، سهم پررنگ سینمای ایران در بخش های مختلف

    هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شنبه شب با اعلام برندگان و مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. این جشنواره در ونیز ایتالیا از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شد. مستند همه زیبایی و خونریزی (All the beauty and the bloodshed) به کارگردانی لورا پویترس برنده شیر طلایی برای بهترین فیلم در هفتاد و نهمین دو...

قیمت بلیت نمایش آل پاچینو بیش از ۱۵ میلیون تومان

آل پاچینو

بهای بلیت نمایش‌های سالن‌های مختلف شهر پاریس اعلام شد که قیمت اجرایی که آل پاچینو در آن بازی می‌کند از بیشترین نرخ برخوردار است.

 

به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. او در این نمایش به بازگویی نکات برجسته دهه ها فعالیت بازیگریش می پردازد. اگر در این تاریخ در پاریس حضور دارید باید بدانید نزخ بلیت این نمایش از ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورو اعلام شده است که بین ۹ تا ۱۵.۵ میلیون با احتساب یورو ۲۲ شهریورماه آب خواهد خورد. البته باید بدانید که نرخ بلیت در سالن‌های اروپایی چه برای کنسرت‌ها چه برای اجرای نمایش‌ها بسیار شناور است.

 

اغلب نمایش‌ها در اروپا بسته به سالن اجرا و بازیگران و عوامل نرخ‌های مختلفی دارند. برای مثال یک نمایش بدون هیچ بازیگر چهره‌ای ۱۵ یورو و نمایش‌های پر بازیگر در سالن‌های بزرگ ۵۰ تا ۱۰۰ یورو به صورت متوسط محاسبه می‌شود. نرخ بلیت نمایش آل پاچینو نیز از ۹۰ یورو شروع می‌شد. نرخ‌های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورو به محض آغاز بلیت فروشی خریداری شد. سالن این اجرا ۲۰۰۰ نفر گنجایش دارد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

پیشنهاد کتاب

باستان شناسی سینما