اختصاصی

  • پلنگ طلایی لوکارنو ۲۰۲۲ به فیلمی از برزیل رسید

    جشنواره فیلم لوکارنو ۲۰۲۲ با اهدای جایزه به برندگان این دوره به کار خود خاتمه داد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، «قانون ۳۴» از برزیل به عنوان برنده پلنگ طلایی لوکارنو ۲۰۲۲ انتخاب شد. جولیا مورات فیلمساز برزیلی با فیلم «قانون ۳۴» درباره دنیای سیاه یک دانشجوی زن حقوق و فریب قربانیان اجتماعی در مرکز س...

بحران جنسی در هالیوود، حالا نوبت عزیز انصاری‌ست!

 

 

«عزیز انصاری» کمدین و بازیگر آمریکایی که به یک آزار جنسی متهم شده، در دفاع از خود گفت من فکر می کردم آن زن مایل به رابطه جنسی با من است.


در تازه ترین گزارش درباره بازیگران و هنرمندان آمریکایی که به آزار جنسی متهم شده اند، یک زن علیه «عزیز انصاری» بازیگر هندی تبار و آمریکایی ادعا کرد.

 

رسانه های آمریکایی نوشتند، خانم شاکی گفته انصاری هنگامی که او را به آپارتمان مجللش در تربیکای نیویورک برد، «نه» او را به عنوان پاسخ نپذیرفت و با خشونت کوشید با او همبستر شود.

 

شاکی، یک زن ۲۳ ساله عکاس و اهل بروکلین نیویورک است. او گفته عزیز انصاری، امتناع های شفاهی و اقدامات غیرشفاهی او را که نشانه ناراحتی اش بود، نپذیرفت و سعی کرد به من تجاوز کند.

 

این زن افزود: وقتی او به اعتراض من گوش نکرد، من مجبور شدم اشک ریزان، از آپارتمان او فرار کنم، و با یک تاکسی آنلاین اوبر به خانه ام بروم و بعد به او بابت ناراحتی ام تکست بدهم.

 

در مقابل این ادعا، عزیز انصاری در نامه ای به فاکس نیوز نوشت، در سپتامبر سال گذشته در یک مهمانی با زنی آشنا شدم و با هم شماره رد و بدل کردیم. بعد به هم تکست زدیم و بالاخره به ملاقات هم رفتیم. بعدها با هم روابط جنسی برقرار کردیم و بر اساس همه نشانه ها این رابطه بر اساس توافق و خواست هر دومان بود.»

 

این بازیگر مدعی شد، روز بعد، من تکستی از او دریافت کردم که در آن نوشته بود همه چیز خوب بود. اما بعد یک تکست دیگری گرفتم که نوشت شب قبل چندان راحت نبود.

 

چند ماه است که خیلی از افراد و عمدتا زنان، علیه بازیگران، فعالان سینمایی و حتی سیاستمداران، عیان درباره آزار جنسی سخن می گویند و این موضوع به جنبشی به نام «می تو» یا «من هم همینطور» منتهی شده که از زنان می خواهد موارد آزار جنسی افراد متنفذ را افشا کنند.

 

تاکنون غیر از چهره های هالیوودی مثل هاروی واینستین و کوین اسپیسی، حتی یک سناتور آمریکایی از سمت خود کناره گیری کرده اند.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

پیشنهاد کتاب

تاریخ گرافیک در ایران