اختصاصی

  • کلاس هشتم و اولین اصلاح شده در صدر فهرست جوایز مستقل‌های ایندپندنت اسپریت 2019

    ساعاتی پیش فهرست نامزدهای مهمترین جوایز سینمای مستقل آمریکا معرفی شدند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از اواردز دیلی، جما چان و مولی شانون ساعت 10 صبح نامزدهای جوایز ایندپندنت اسپریت 2019 را معرفی کردند که فیلم‌های کلاس هشتم ساخته بو بورنهام و اولین اصلاح شده ساخته پل شریدر در اغلب بخش‌ها نامزد شده‌اند. فهرست...

حمله جودی فاستر به استودیوهای هالیوودی

 

 

جودی فاستر، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده امریکایی از نحوه عمل استودیوهای هالیوودی در تولید فیلم ها با هدف کسب درآمد و تغییر عادت تماشاگران انتقاد کرد.

 

فاستر که به‌تازگی کارگردانی قسمتی از مجموعه تلویزیونی محبوب «آینه سیاه» را به پایان رسانده، در گفت‌وگو با «رِیدیو تایمز» گفته است: «استودیوها در حال تباهی و از بین بردن عادت‌های تماشاگران آمریکایی هستند و در نهایت همین کار را با تماشاگران سایر نقاط جهان انجام خواهند داد… سینما رفتن مثل بازدید از یک پارک تفریحی شده است.» این بازیگر/ کارگردان موفق که تا امروز دو بار برنده تندیس طلایی اسکار بازیگری شده، حرف‌هایش را این طور ادامه داده است: «استودیوهای هالیوود تولید محتوای بد دارند چون هدف‌شان جذب عموم تماشاگران است؛ این اتفاق شاید در کوتاه‌مدت به کسب درآمدهای خوبی منجر شود اما در نهایت سینما را از بیخ‌وبن نابود خواهد کرد.»

 

فاستر می‌افزاید: «نمی‌خواهم فیلم‌های دویست میلیون دلاری درباره ابرقهرمان‌ها بسازم. راستش را بخواهید گاهی وقت‌ها انتخاب‌هایم در گذشته را زیر سؤال می‌برم و این‌که چرا به دانشکده حقوق نرفتم؟ و چرا تحصیلات دانشگاهی را رها کردم؟» در این میان، فاستر از اتفاق‌ها و تجربه‌های خوشایندش هم گفته است و به عنوان مثال، از همکاری با چارلی بروکر اظهار رضایت کرده است.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

بانک اطلاعات هنری