اختصاصی

  • لحظه شماری برای آغاز جشنواره فیلم ونیز 2017

    هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم ونیز با ۲۲ فیلم در بخش اصلی از ۳۰ اوت تا ۹ سپتامبر برگزار می‌شود. در این دوره، سینمای ایران در بخش‌های جانبی ونیز از جمله در «روزهای مؤلفان» و در بخش «افق‌ها» حضور برجسته‌ای دارد. تازه‌ترین فیلم شیرین نشاط، هنرمند و سینماگر ایرانی در بخش «روزهای مؤلفان» به نمایش درمی‌آید....
  • 30 نقل قول تُند فیلمسازان درباره‌ی فیلمسازان دیگر [بخش دوم]

    16. کوین اسمیت درباره‌ی پل توماس اندرسون(بخصوص فیلم مگنولیا): "من دوباره هرگز دوباره آن را نمی‌بینم. البته تصمیم گرفته‌ام که آن را همیشه روی میز کارم داشته باشم. آن هم به عنوان یادآوری برای خودم. یادآوری برای اینکه هرگز چیزی شبیه به آن نسازم"____________________...

بانویی از اسلو

شهریار صیقلانی خواننده و آهنگساز سبک راک متال در نمایش «بانویی از اسلو»

 

 

شهریار صیقلانی خواننده، نوازنده و آهنگساز در نمایش «بانویی از اسلو» به کارگردانی مشترک مجید رحیمی جعفری و علی اتحاد به روی صحنه می‌رود.


به گزارش روابط عمومی گروه نمایش آکادمی هنر، صیقلانی که نزدیک به هشت سال است فعالیت حرفه‌ای خود را با اجرا و همکاری حمزه یگانه در گروه نایمو آغاز کرده است مدرس صداسازی در سبک راک، متال، جاز و بلوز شناخته می‌شود. گروه او و همایون مجدزاده «سرب» نام دارد و البته به زودی با گروه کت مایان به صحنه اجرای موسیقی باز می‌گردد. در نمایش «بانویی از اسلو» که اجرای زنده وجود دارد صیقلانی چند ترانه مشهور را بازخوانی خواهد کرد. او که علاقه به بازیگری نیز داشته در کلاس‌های بازیگری مسعود کیمیایی نیز شرکت کرده است.

 

بانویی از اسلو اقتباس مجید رحیمی جعفری از طرح داستانی نمایشنامه «خانة عروسک» هنریک ایبسن و مولفه‌های ژانر نوآر سینماست که رنگ و شکل جدیدی به یک نمایش مدرن در عصر پسامدرن داده است. دیگر بازیگران این نمایش را نازنین فراهانی، سوگل قلاتیان، حسام منظور و پیام امیرعبداللهیان تشکیل داده‎‌اند. بانویی از اسلو به تهیه کنندگی کتایون کیخسروی از 9 دی‌ماه تنها به مدت 20 شب ساعت 21 در تالار حافظ اجرا خواهد رفت و بلیت فروشی آن به زودی از سایت تیوال آغاز خواهد شد.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل ادبی