اختصاصی

  • فیلم انگل شگفتی ساز شد؛ جوایز اصلی اسکار 2020 برای اثر بونگ جون هو

    سال گذشته بود که همه انتظار بردن اسکار توسط یک فیلم غیرانگلیسی زبان -یعنی رما- را داشتند؛ اما بالاخره این امر با فیلم انگل (پارازیت) ساخته بونگ جون هو محقق شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، علاوه بر کسب جایزه اسکار بهترین فیلم و کارگردانی، در شاخه‌های بهترین فیلم بین‌المللی و فیلمنامه اصلی نیز موفق به کسب جایزه شد...

قیمت بلیت نمایش آل پاچینو بیش از ۱۵ میلیون تومان

آل پاچینو

بهای بلیت نمایش‌های سالن‌های مختلف شهر پاریس اعلام شد که قیمت اجرایی که آل پاچینو در آن بازی می‌کند از بیشترین نرخ برخوردار است.

 

به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. او در این نمایش به بازگویی نکات برجسته دهه ها فعالیت بازیگریش می پردازد. اگر در این تاریخ در پاریس حضور دارید باید بدانید نزخ بلیت این نمایش از ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورو اعلام شده است که بین ۹ تا ۱۵.۵ میلیون با احتساب یورو ۲۲ شهریورماه آب خواهد خورد. البته باید بدانید که نرخ بلیت در سالن‌های اروپایی چه برای کنسرت‌ها چه برای اجرای نمایش‌ها بسیار شناور است.

 

اغلب نمایش‌ها در اروپا بسته به سالن اجرا و بازیگران و عوامل نرخ‌های مختلفی دارند. برای مثال یک نمایش بدون هیچ بازیگر چهره‌ای ۱۵ یورو و نمایش‌های پر بازیگر در سالن‌های بزرگ ۵۰ تا ۱۰۰ یورو به صورت متوسط محاسبه می‌شود. نرخ بلیت نمایش آل پاچینو نیز از ۹۰ یورو شروع می‌شد. نرخ‌های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورو به محض آغاز بلیت فروشی خریداری شد. سالن این اجرا ۲۰۰۰ نفر گنجایش دارد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری