اختصاصی

  • صدف طلایی سن سباستین 2019 به فیلمی از برزیل رسید

    در شب پایانی جشنواره فیلم سن‌سباستین ۲۰۱۹، با انتخابی غیرمنتظره فیلمی از برزیل به عنوان برنده صدف طلای سن‌سباستین معرفی شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، شب پیش فیلم «آرام» به کارگردانی تکزان پکستون وینترز از برزیل به عنوان برنده صدف طلا که جایزه اصلی جشنواره فیلم سن‌سباستین است، انتخاب شد....

گری اولدمن در نقش وینستون چرچیل در فیلم «تیره‌ترین ساعت»

 

گری اولدمن

 

جو رایت فیلمساز انگلیسی فیلم زندگینامه‌ی وینستون چرچیل نخست وزیر افسانه‌ی بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم را می‌سازد.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از اسکرین اینترنشنال، جو رایت فیلمساز جوان بریتانیایی در حال پیش تولید مقدمات درام بایوپیک خود با نام موقت «تیره‌ترین ساعت» است. فیلم در مورد زندگانی وینستون چرچیل نخست وزیر مشهور بریتانیایی در طول جنگ جهانی دوم است. طبق شنیده‌ها فیلم در مورد ماه‌های اول صدارت چرچیل بر بریتانیا است. زمانی که او در مورد عقد پیمان صلح با آلمان نازی مردد است. اسکرین اینترنشنال گزارش داده است که گری اولدمن برای ایفای نقش در ظاهر وینستون چرچیل با تیم تهیه‌کننده‌ی کار قرارداد بسته است. این می‌تواند به واقع نقطه اوجی برای این بازیگر کارکشته‌ فلمداد شود.

 

طبق شنیده ها علاوه بر گری اولدمن، جان هارت، کریستین اسکات توماس، لیلی جیمز و بن مندلسون نیز در فیلم بازی خواهند کرد. فیلمنامه‌ی فیلم را نیز آنتونی مک کارتین خواهد نوشت که معروف‌ترین کارش در سینما نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم «تئوری همه چیز» است. مک کارتین اصولاً نویسنده‌ای است که به نوشتن درام های بایوپیک مشهور است. فیلم در دسامبر سال 2017 اکران خواهد شد. در هر صورت باید منتظر ماند و گری اولدمن بزرگ را در قالب شخصیت چرچیل دید. نقش آفرینی‌ای که می‌تواند سکوی پرش او در مراسم اسکار باشد. مراسمی که هرگز به بازی‌های درخشان اولدمن بر روی پرده‌ی سینما توجهی بی اعتنا بوده است. 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری