اختصاصی

  • صدف طلایی سن سباستین 2019 به فیلمی از برزیل رسید

    در شب پایانی جشنواره فیلم سن‌سباستین ۲۰۱۹، با انتخابی غیرمنتظره فیلمی از برزیل به عنوان برنده صدف طلای سن‌سباستین معرفی شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، شب پیش فیلم «آرام» به کارگردانی تکزان پکستون وینترز از برزیل به عنوان برنده صدف طلا که جایزه اصلی جشنواره فیلم سن‌سباستین است، انتخاب شد....

استیو مک‌کوئین «بیوه‌ها» را می‌سازد

 

 

ویولا دیویس بازیگر آمریکایی نقش اول فیلم جدید کارگردان برنده‌ی جایزه‌ی اسکار؛ استیو مک‌کوئین با نام «بیوه‌ها» است.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از ورایتی فیلمنامه‌ی فیلم جدید رمان نویس مشهور آمریکایی گیلیان فلین خواهد نوشت. فلین نویسنده‌ای است که سه سال پیش فیلمنامه‌ی فیلم «دختر گمشده» ساخته‌ی دیوید فینچر را با اقتباس از رمان خودش نوشت. او فیلمنامه‌ی فیلم جدید مک کوئین را البته با همکاری خود کارگردان می‌نویسد.

 

فیلم اقتباسی است از یک مینی سریال انگلیسی که در سال 1983 پخش شده است. داستان این مینی سریال در مورد چهار سارق مسلح است که برای برنامه ریزی و انجام یک سرقت بزرگ-که در نهایت به مرگ هر چهار نفرشان منتهی می‌گردد-مجبور می‌شوند همسرانشان را ترک نمایند. 

 

مک کوئین همچنین تهیه‌کننده‌ی اصلی فیلم نیز هست. در این مورد او را تیم تهیه‌کنندگی فیلم قبلی او؛ «شرم» همراهی می‌کنند. این جدیدترین فیلم سینمایی مک کوئین بعد از فیلم «دوازده سال بردگی» است. «دوازده سال بردگی» مشخصا از نظر کسب جوایز معتبر سینمایی موفق ترین فیلم استیو مک کوئین است. 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری